سخنان کامل ترامپ در مورد ایران و برجام + جزییات

ساخت وبلاگ
چکیده : نوشته شده توسط علی مسلمی در اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷ . نوشته شده در مطالب روز ... با عنوان : سخنان کامل ترامپ در مورد ایران و برجام + جزییات بخوانید :
teramp1-midanam.com

سخنان کامل ترامپ در مورد ایران و برجام + جزییات

teramp1-midanam.com

سخنان کامل ترامپ در مورد ایران و برجام + جزییات

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دیشب در صحبت هایش ایران را از برجام خارج و تحریم جدید علیه ایران را صادر کرد.

سخنان دونالد ترامپ

به نقل از میدانم شب گذشته دونالد ترامپ در سخنرانی هایش ایران را از برجام خارج کرد و تحریم های جدیدی علیه ایران صادر کرد. ترامپ در سخنرانی هایش اینگونه گفت که ایران به تعهد هایش عمل نکرده و من امشب میگویم که آمریکا دیگر هیچگونه قراردادی با ایران ندارد،و ضمن اینکه ما مدارکی از اسراییل گرفته ایم که ایران به دنبال غنی سازی و صلاح هسته ای بوده است. ترامپ در ادامه گزافه گویی های خود گفت : توافق هسته ای به ایران اجازه داد تا غنی سازی را ادامه دهد و میلیون ها دلار پول به این کشور اعطا شود. رئیس جمهور آمریکا در ادامه گزافه گویی های خود ادعا کرد:ما شواهد غیرقابل انکاری داریم که نشان می دهد ایران درباره برنامه هسته ای خود دروغ گفته است؛ مانند مدارکی که نخست وزیر اسرائیل ارائه کرد.
teramp-midanam.com

تحریم ایران توسط آمریکا

ترامپ همچنین گفت که از زمانی که ایران توافق هسته ای امضا کرده است بودجه نظامی این کشور ۴۰% افزایش یافته است و این باعث میشود که ما نگذاریم ایران به دنبال بی امنیت سازی منطقه باشد،همچنین بارها گفته ایم که ایران یکی از حامیان اصلی تروریست در منطقه است. ترامپ در بخش دیگری از سخنرانی خود گفت:ما با متحدان اروپایی و خاورمیانه ای خود مشورت کردیم. همه ما در مورد خطر ایران با همدیگر هم عقیده هستیمهمچنین ما به دنبال صلح با ایران بودیم ولی ایران ثابتکه هیچگاه به دنبال صلح با ما نبوده و نیست و نخواهد بود،از طرفی ما به کشوری که به ما مرگ بفرستد صلح نمیکنیم،ولی در صورت نیاز باز هم اگر ایران بخواهد با آنها مذاکره میکنیم. ترامپ در آخر صحبت هایش گفت : از همین حالا آمریکا دیگر هیچ تعهدی با ایران ندارد و من تا چند دقیقه ی دیگر این سند را امضا خواهم کرد.      

برچسب ها:تحریم جدید آمریکا, تحریم های جدید علیه ایران, ترامپ ایران را از برجام خارج کرد, سخنان کامل ترامپ در مورد ایران, سخنان کامل ترامپ در مورد ایران و برجام + جزییات, سخنان کامل ترامپ در مورد برجام

بازتاب از سایت

...
نویسنده : عباس بازدید : 7 تاريخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:36