پیشنهاد های تیم های عربی به برانکو + جزییات

ساخت وبلاگ
چکیده : پیشنهاد های تیم های عربی به برانکو + جزییات پیشنهاد های تیم های عربی به برانکو + جزییات برانکو ایوان... با عنوان : پیشنهاد های تیم های عربی به برانکو + جزییات بخوانید :

پیشنهاد های تیم های عربی به برانکو + جزییات

BERANKO2-midanam.com

پیشنهاد های تیم های عربی به برانکو + جزییات

برانکو ایوانکویچ که در طول مدت حضورش در پرسپولیس توانسته این تیم را دوبار به مقام قهرمانی لیگ برتر برساند از سوی تیم های عربی و ازبکستانی با پیشنهاداتی رو به رو است.

برانکو ایوانکوییچ

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیسس که در ایران خوب کسب درآمد میکند میتواند افتخارات بیشتری را برای خودش به وجود بیاورد و بعید از از جمع سرخ ها جدا شود.

این سرمربی که سومین سال حضورش را در پرسپولیس پشت سر میگذراند در سال نخست نتوانست عنوان قهرمانی را با تفاضل گل بهتر بدست بیاورد و تیم را برای سال بعد محکم تر ساخت و توانست برای دو فصل پشت سر هم عنوان قهرمانی لیگ برتر و همچنین عنوان قهرمانی سوپر لیگ را به دست آورد.

همچنین در لیگ قهرمانان آسیا هم عنوان سومی رقابت ها را به دست آورند.

پیشنهادات برانکو

چند روزی است که دوباره خبر احتمال حضور برانکو در فوتبال عربستان و ازبکستان پررنگ تر شده و خیلی از روزنامه های عربستانی و ازبکستانی خبر از مذاکرات فدراسیون فوتبال ازبکستان و همچنین مسئولین باشگاه التعاون عربستان با سرمربی موفق پرسپولیس داده اند.

برای صحت این موضوع با یکی از دوستان برانکو تماس گرفتیم و او ضمن تایید این اخبار گرفت:”برانکو همیشه از تیم های حاشیه خلیج فارس پیشنهادات خوبی داشته است تیم ملی ازبکستان هم از حدود یک سال قبل به دنبال جذب برانکو بود. این پیشنهادات برای مربی که ۲ قهرمانی متوالی در لیگ برتر ایران آورده و تیمش را به مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا هم رسانده کاملا طبیعی است و همیشه هم وجود داشته.من این را میدانم که برانکو از شرایط حضورش در ایران بسیار راضی است و تا زمانی که همه چیز خوب پیش برود دوست دارد در پرسپولیس بماند.

BERANKO-midanam.com

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس

نبرد های حساس در مدت حضورش که آنها را واگذار کرده

سرمربی کروات سرخپوشان تصور اینکه تیمش در فولادشهر در حالی که از حریفش جلو باشد و ببازد را نمیکرد.
برانکو در طول دوران مربیگری خود که نزدیک ۱۳۰۰ روز می باشد فقط ۴ بار بازی برده را واگذار کرده است که سه بار مقابل تیم های اصفهانی بوده و دیگری در دربی هشتاد و چهارم.

...
نویسنده : عباس بازدید : 14 تاريخ : پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 ساعت: 6:29