بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش به شبکه من و تو پیوستند + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش به شبکه من و تو پیوستند + عکس بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش به شبکه من... با عنوان : بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش به شبکه من و تو پیوستند + عکس بخوانید :

بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش به شبکه من و تو پیوستند + عکس

alikocholo55-midanam.com

بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش به شبکه من و تو پیوستند + عکس

بازیگر برنامه کودک علی کوچولو و همسرش به شبکه ماهواره ای من و تو پیوستند.

علی کوچولو و همسرش

بازیگر برنامه کودک علی کوچولو و همسرش بازیگر فیلم سام و نرگس از ایران مهاجرت کردند و به شبکه من و تو پیوستند.

روز گذشته خبری مبتی بر پیوستن دو بازیگر خاطره ساز که با فیلم های علی کوچولو و سام نرگس شناخته شده بودند به صورت در فضای مجازی منتشر شد،و حکایت از آن داشت که امید آهنگر بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش نوشین خانی بازیگر نقش نرگس فیلم سام نرگس از ایران خارج و به شبکه من و تو پیوسته اند.

امید آهنگر

امید آهنگر که بازیگری را از سال ۱۳۶۱ با بازی در نقش علی کوچولو که به کارگردانی حسن تهرانی بود آغاز کرد و خیلی زود محبوب شد،وی که در یک خانواده هنرمند به دنیا امده بود در اوایل دهه ۱۳۸۰ از ایران به هلند مهاجرت کرد و در آنجا به فیلمسازی پرداخت.

alikocholo1-midanam.com

امید آهنگر بازیگر نقش علی کوچولو

نوشین خانی

نوشین خانی همسر امید آهنگر و بازیگر نقش نرگس فیلم سام نرگس می باشد که توانست در اولین فعالیت هنری با فیلم سام و نرگس در کنار محمدرضا گلزار به خوبی دیده شود،وی مدت هاست در هلند و با همسرش زندگی می کند.

نوشین خانی بازیگری را از کلاس های علیرضا خمسه آغاز کرد و بعد ها با فیلم “سام و نرگس” ساخته ی “ایرج قادری” وارد عرصه سینمایی شد.

alikocholo4-midanam.com

نوشین خانی در کنار محمدرضا گلزار

...
نویسنده : عباس بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 2 ارديبهشت 1397 ساعت: 4:53