موفقیت های وحید امیری بازیکن تیم پرسپولیس + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : موفقیت های وحید امیری بازیکن تیم پرسپولیس + عکس موفقیت های وحید امیری بازیکن تیم پرسپولیس + عکس وحید... با عنوان : موفقیت های وحید امیری بازیکن تیم پرسپولیس + عکس بخوانید :

موفقیت های وحید امیری بازیکن تیم پرسپولیس + عکس

vahid3-midanam.com

موفقیت های وحید امیری بازیکن تیم پرسپولیس + عکس

وحید امیری هافبک خلاق پرسپولیس بهترین بازیکن این تیم در چند بازی گذشته بوده است.

عملکرد درخشان امیری

وحیدامیری وینگر راست تیم پرسپولیس تهران که در دو بازی اخیر لیگ برتر مقابل پدیده مشهد و پارس جنوبی جم تاثیر گذار ترین بازیکن تیم پرسپولیس بود در لیگ قهرمانان آسیا و در مقابل السد قطر که با پیروزی ۱ بر ۰ سرخ ها به پایان رسید کلیدی ترین بازیکن این تیم اعلام شد.

وحید امیری با دادن ۶۰ پاس در این ۳ بازی توانست ۸۸% پاس هایش را سالم به مقصد برساند،از این رو بیشتر پاس هایش را به نزدیک ترین بازیکن ها که صادق محرمی و سیامک نعمتی هستند بدهند،همچنین این بازیکن با نفوذ ترین بازیکن از سمت راست نیز شناخته شد.

vahid1-midanam.com

وحید امیری بازیکن پرسپولیس تهران

وحید امیری ستاره این روز های پرسپولیس

این هاقبک خلاق که در دو بازی مقابل پدیده و پارس جنوبی قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرده بود مخصوصا در بازی با پدیده که گل منجر به قهرمانی پرسپولیس را وارد دروازه کرده بود همچنین در بازی با پارس در حالی که یک بر صفر از حریف جمی عقب بود با ارسال یک سانتر صحیح باعث شد تا کمل کامیابی نیا گل مساوی تیمش را وارد دروازه کند.

امیری در دو بازی لیگ برتری ۴ شوت زد و ۵ پاس کلیدی به نام خود ثبت کرد.در دیدار لیگ قهرمانان آسیا هم امیری تاثیرگذاری ویژه ای روی برد پرسپولیس در مقابل السد قطر داشت و بدون شک میتوان  او بهترین بازیکن  پرسپولیس در فروردین ماه دانست.

vahid-midanam.com

قرار داد امیری با پرسپولیس

وحید امیری که بعد از اتمام قراردادش با تیم نفت تهران از تیم های دیگر مخصوصا از استقلال تهران پیشنهاد های خوبی داشت با امضای قرارداد ۲ ساله به پرسپولیس پیوست،این بازیکن که به همراه علیرضا بیرانوند در تیم نفت تهران در زمان سرمربی گری علیرضا منصوریان بودند با آمدن علیرضا منصوریان به استقلال همه این دو بازیکن را استقلالی میدانستند ولی زمانی که این دو به پرسپولیس رفتند باعث ناراحتی هواداران و علیرضا منصوریان شد.

قرارداد وحید امیری در پایان فصل با پرسپولیس به اتمام میرسد و باید دید آیا این بازیکن با توجه به محروم بودن پرسپولیس از پنجره نقل انتقالات حاضر به تمدید قرار داد با پرسپولیس می باشد،به جز امیری چند بازیکن دیگر پرسپولیس از جمله کامیابی نیا،احمدزاده،مسلمان،نعمتی،محرمی  قردادشان به اتمام می رسد و باید دید آیا این بازیکنان حاضر به تمدید قرارداد با پرسپولیس هستند یا خیر.

...
نویسنده : عباس بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 2 ارديبهشت 1397 ساعت: 4:53