سنگربان استقلال راهی اروپا می شود ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : سنگربان استقلال راهی اروپا می شود ؟ سنگربان استقلال راهی اروپا می شود ؟ سید حسین حسینی دروازبان تیم ... با عنوان : سنگربان استقلال راهی اروپا می شود ؟ بخوانید :

سنگربان استقلال راهی اروپا می شود ؟

seyed-midanam.com

سنگربان استقلال راهی اروپا می شود ؟

سید حسین حسینی دروازبان تیم استقلال تهران که با عملکرد فوق العاده خود در لیگ هفدهم توانتست در بین هواداران استقلال تهران شود و توانست رکورد بسته نگه داشتن دروازه را از آن خود کند این روز ها چند پیشنهاد از تیم های اروپایی دارد.

امکان جدایی حسینی از استقلال

دروازه بان جوان استقلال سید حسین حسینی، با عملکرد فوق العاده اش توانست در بسیاری از بازی های حساس لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا به عنوان دروازه بان اصلی به میدان برود.
عملکرد خوب حسینی باعث شد تا بسیاری از تیم ها به دنبال جذب سنگربان جوان استقلال باشند. ظاهرا یکی از تیم های اروپایی پیشنهاد خوبی به حسینی داده است و این احتمال وجود دارد که سید حسین حسینی در نقل و انتقالات تابستانی از جمع آبی پوشان جدا شودـ

seyed1-midanam.com

سنگربان استقلال راهی اروپا می شود ؟

دو راهی دروازبان استقلال

دروازبان این روزهای تیم استقلال که یکی از مردان کی روش در جام جهانی روسیه می باشد،این روز ها سر دوراهی قرار گرفته است که آیا راهی اروپا شود و یا اینکه در یکی از تیم های لیگ برتری توپ بزند.تیم فوتبال سپاهان یکی از گزینه های سید حسین حسینی است و البته راه دوم اروپاست.

حسینی رویای بازی در اروپا را در سر دارد  و می خواهد تجربه های تازه ای به دست بیاورد، تجربه هایی که شاید در آینده بتواند او را به مرد شماره یک تیم ملی تبدیل کند. حسینی برای سبقت گرفتن از علیرضا بیرانوند شاید راهی اروپا شود.بازی کردن در اروپا به خصوص اگر در لیگ و تیم خوبی باشد، می تواند راه های جدیدی را برای حسینی ایجاد کند. حسینی می داند که اگر در این سن و با موقعیت حضور در فهرست جام جهانی فرصت بازی در اروپا را به دست نیاورد، در آینده کارش بسیار سخت تر خواهد بود.
اگر جدایی این دروازبان را قطعی بدانیم، استقلال در واقع میتواند روی سید مهدی رحمتی حساب باز کند . رحمتی در لیگ هفدهم در تمام روزهایی که از روی نیمکت بازی تیمش را نظاره میکرد سکوت کرد تا تیمش دچار حاشیه نشود و با این کار نشان داد نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده است،و با این کار هواداران استقلال هنوزم او را دوست دارند.

...
نویسنده : عباس بازدید : 18 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 9:30