آیا تلگرام فیلتر میشود + جزییات

ساخت وبلاگ
چکیده : آیا تلگرام فیلتر میشود + جزییات آیا تلگرام فیلتر میشود + جزییات دبیر شورای عالی فضای در خصوص آخرین و... با عنوان : آیا تلگرام فیلتر میشود + جزییات بخوانید :

آیا تلگرام فیلتر میشود + جزییات

telegram1-midanam.com

آیا تلگرام فیلتر میشود + جزییات

دبیر شورای عالی فضای در خصوص آخرین وضعیت فعالیت تلگرام در ایران توضیحاتی ارائه کرد.

صحبت های دبیر شورای عالی فضای مجازی

سید ابولحسن فیروز آبادی ددر آخرین صحبت هایش در خصوص فیلترینگ تلگرام گفت : تلگرام موقتا فیلتر نمیشود و هنوز در این مورد تصمیمی در نظر گرفته نشده است.
و همچنین در ادامه ی صحبت هایشان افزودن هنوز تاریخ مشخصی برای مسدود کردن تلگرام مطرح نشده،اما هر لحظه این امکان وجود شرایط فیلترینگ تلگرام انسداد گردد.

همچنین ما از موسسات و ادارات خواسته ایم به جای نصب نرم افزار های خارجی از نرم افزار های داخلی استفاده کنند.همچنین ایشان گفتند من هم از تلگرام و اینستاگرام استفاده میکنم و بنا به تعهدی که به پیام رسانهای داخلی دارم از آنها نیز استفاده میکنم. اقدامات وسیعی بنا به دستور رییس جمهور در دی ماه ۹۶ انجام شد که فرمودند کشور باید از پیام رسان غالب خارج شود.

telegram-midanam.com

صحبت های دبیر شورای عالی فضای مجازی

ایشان افزودند که کسانی که با حذف پیام رسانهای خارجی به داخلی کسب و کارشان دچار اختلال میشودبه آنها بیمه بیکاری تعلق میگیرد.
وزارت آموزش و پرورش در حوزه حذف پیام رسانهای خارجی به داخلی بخشنامه صادر کردنند.
ما در آخزین نظرسنجی به تین نتیجه رسیدیم که مردم علاقه ی زیادی به نصب پیام رسان داخلی دارند،به پیام رسان داخلی انواع تهمت ها زده شده.
به طور جدی در سال جدید و در حوزه پیام رسانها باید اولین پیام رسان،داخلی باشد،همچنین پیام رسانهای خارجی هم میتوانند در این حوزه فعالیت کنند به شرطی که تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

ما به مردم قول میدهیم با نصب پیام رسان های داخای اطلاعاتشان حفظ شود،مردم میتوانند هرجوری که صلاح می دانند از پیام رسان ها استفاده کنند و اگر از نرم افزار های خارجی استفاده میکنند باید تابع جمهوری اسلامی ایران باشد،ما به دنبال این هستیم که پیام رسان ها به کاربران قابلیت اشتغال زایی بدهند.

...
نویسنده : عباس بازدید : 11 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 9:30