همسر محمود رضا قدیریان کیست + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : همسر محمود رضا قدیریان کیست + عکس همسر محمود رضا قدیریان کیست + عکس مدتی قبل خبر ازدواج بازیگر سینما... با عنوان : همسر محمود رضا قدیریان کیست + عکس بخوانید :

همسر محمود رضا قدیریان کیست + عکس

mahmodreza1-midanam.com.lpg

همسر محمود رضا قدیریان کیست + عکس

مدتی قبل خبر ازدواج بازیگر سینما و تلوزیون با محمودرضا قدیریان مجری برنامه ساعت ۲۵ در رسانه ها پیچیده شد.

بیوگرافی محمودرضا قدیریان

محمودرضا قدیریان در تاریخ ۲۰ شهریور ماه سال ۱۳۵۹ در شهر تهران به دنیا آمد،وی فارغ التحصیل رشته ی مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع لیسانس می باشد.

محمد رضا قدیریان کارش را با گویندگی و بازیگری آغاز کرد، و موفق شد برنامه هایی را نه تنها در رادیو بلکه درسریالهای تلویزیونی که سریال «به کجا چنین شتابان» و همچنین سریال «ستاره سهیل» میتوان اشاره کرد. او از سال ۱۳۸۲وارد عرصه رادیو شد و در کنار آن با وارد شدن درعرصه تلویزیون و حضور در برنامه صندلی داغ، زمینه وارد شدن به عرصه بازیگری در تلویزیون را به دست آورد.محمدرضا قدیریان از سال ۱۳۹۲ اجرای زنده برنامه تلویزیونی ساعت ۲۵ را به عهده گرفت که از شبکه تهران پخش می شد.

همسر محمودرضا قدیریان

محمودرضا قدیریان در تاریخ ۱۳ تیرماه سال ۱۳۹۶ از فرشته آلوسی خاستگاری کرد و مدتی قبل با انتشار عکس زیر در صفحه اینستاگرامش این خبر را تایید کرد.

فیلم های فرشته آلوسی

فرشته آلوسی بازیگر سریال ارمغان تاریکی که در سال ۱۳۸۹ به کارگردانی جلیل سامان از شبکه سوم سیما پخش می شد حضور یافت.
از دیگر سریال هایی که فرشته آلوسی در آنها ایفای نقش کرده است می توان به سریال هایی همچون : ارمغان تاریکی ، سریال آخرین بازی ، سریال دودکش اشاره کرد.

mahmodreza-midanam.com.lpg

همسر محمودرضا قدیریان

...
نویسنده : عباس بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 12:10