عکس العمل ایران به حمله آمریکا به سوریه + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : عکس العمل ایران به حمله آمریکا به سوریه + عکس عکس العمل ایران به حمله آمریکا به سوریه + عکس در پی حم... با عنوان : عکس العمل ایران به حمله آمریکا به سوریه + عکس بخوانید :

عکس العمل ایران به حمله آمریکا به سوریه + عکس

dameshgh1-midanam.com

عکس العمل ایران به حمله آمریکا به سوریه + عکس

در پی حمله موشکی آمرکیا در شب گذشته به سوریه ایران نسبت به این حمله موشکی بیانه ای را صادر کرد.

متن بیانیه ایران نسبت به حملات شب گذشته آمریکا به سوریه

در پی حملات هوایی شب گذشته آمریکا به سوریه وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران حملات موشکی آمریکا و متحدانش به خاک سوریه را به شدت محکوم کرد و نسبت به این حملات به آمریکا هشدار داد،همچنین در ادامه وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که این حملات نقص خطوط هوایی کشور سوریه است که آمریکا آنها را نادیده گرفته است.
بدون تردید آمریکا و متحدانش، که بدون در دست داشتن هیچگونه سند و مدرک اثبات شده ای علیه سوریه اقدام نظامی کرده اند و خود را در جایگاه بالاتر از قاضی و پلیس جهانی فرض کرده اند،و این را به آنها اعلام میکنیم که مسئول تبعات و عواقب منطقه ای و فرامنطقه ای این ماجراجویی هستند و باید پاسخگوی پیامدهای آن باشند.

این اقدام زشت و زننده نظامی آمریکا به سوریه در شرایطی رخ داد که این کشور مدتی قبل مانع محکومیت رژیم اشغالگر قدس که طی هفته های اخیر هزاران نفر از مردم مظلوم و بیگناه غزه را قتل و عام کرده است،از همین رو این اتفاق باعث شد تا بار دیگر سیاست جانبدارانه و استانداردهای دوگانه خود را بیش از پیش برای جامعه جهانی آشکار سازد.

...
نویسنده : عباس بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 12:10