نامزد جدید برد پیت + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : نامزد جدید برد پیت + عکس نامزد جدید برد پیت + عکس در هفته گذشته خبر جدایی برد پیت از همسرش آنجیلیا ... با عنوان : نامزد جدید برد پیت + عکس بخوانید :

نامزد جدید برد پیت + عکس

beradpit1-midanam.com

نامزد جدید برد پیت + عکس

در هفته گذشته خبر جدایی برد پیت از همسرش آنجیلیا جولیدر رسانه ها منتشر شد،حال بعد از گذشت مدتی بردپیت رابطه جدیدی با همسر جدیدش که نری اوکسمن است آغاز کرده است.

ماجرای رابطه جدید برد پیت با نری اوکسمن بعد از جدایی با آنجیلیا جولی

برد پیت، ستاره سرشناس و خوشچهره سینمای جهان و هالیوود پس از جدایی از آنجلینا جولی دوباره دست به اقدام جالبی زد و با نری اوکسمن ازدواج کرد.
این در حالی است که در هفته قبل خبر از جدایی برد پیت از آنجلینا جولی رسانه ای شد و رسانه های انگلیسی و آمریکایی اعلام کردند این دو بر سر حضانت فرزندان خود به توافق نهایی رسیده اند،این درحالی است که رسانه ها ی زیادی از جدایی غم انگیز براد پیت پس از جدایی اش از آنجلیا خبر داده بودند.

ماجرای آشنایی برد پیت با نری اوکسمن

رسانه ی معروف و شناخته شده آمریکایی و انگلیسی مدتی قبل گزارش داده اند که برد در طول ۶ ماه گذشته با نری اوکسمن، معمار و محقق موسسه فناوری ماساچوست وارد رابطه شده است ولی هنوز قصد ندارد آن را به طور رسمی رسانه ای کند. این دو در یک پروژه معماری MIT با یکدیگر آشنا شده اند،براد پیت اکنون در حال حاضر  اوقات خوشی را با دوست جدیدش مهندس (نری اوکسمن) تجربه می کند.حال باید دید آیا  برد پیت ۵۰ ساله با نری لوکسمن ۴۲ ازدواج میکند یا نه.

beradpit-midanam.com

همسر جدید براد پیت + عکس

...
نویسنده : عباس بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 12:10