بیوگرافی نسرین نصرتی و همسر + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : بیوگرافی نسرین نصرتی و همسر + عکس در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی نسرین نصرتی  را فراهم نموده ای... با عنوان : بیوگرافی نسرین نصرتی و همسر + عکس بخوانید :

بیوگرافی نسرین نصرتی و همسر + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی نسرین نصرتی  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید

nasrin2-midanam.com

بیوگرافی نسرین نصرتی و همسر + عکس

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت در تاریخ ۲۳ مرداد ماه سال ۱۳۵۵ در شهر تهران به دنیا آمده است.

همچنین وی دانشجوی انصرافی رشته ی طراحی لباس و پارچه از مجارستان می باشد.وی ابتدا کارش را با منشی صحنه آغاز کرده و بعد ها بازیگر شده است.

شروع بازیگری

نسرین نصرتی در این باره میگوید که به صورت اتفاقی بازیگر شدم،ولی از مدت ها قبل عاشق بازیگری بودم و دوست داشتم وارد این عرصه شوم،و میگوید در سال ۱۳۸۱ به پیشنهاد یکی از دوستانم وارد تئاتر شدم و در یکی از روزها که بازیگر نقش اصلی حضور نداشت من به جای آن بازی کردم و در همان روز باعث شد نظر ها رابه خود جلب کنم.

معروف شدن

بعد از مدت ها کار و سختی و بعد از ۱۰ سال وی در فیلم تاثریا که به کارگردانی سیروس الوند بود حضور یافت،بعد از این کار و بلافاصله در مجموعه پایتخت ۲ نیز حضور داشت و باعث شناخته شدن وی شد.

بازی او در نقش فهیمه مجموعه پایتخت باعث شد وی در سری های بعدی این مجموعه حضور داشته باشد.

ازدواج

نسرین نصرتی در سال ۱۳۸۸ با سام پاک پیکار ازدواج کرده است،نحوه ی آشنایی آن ها هم در یک مهمانی خانوادگی شکل گرفته است.

همچنین این زوج در آبان سال ۱۳۹۶ صاحب یک فرزند دختر به نام سوفی شده ان.

nasrin4-midanam.com

سبک زندگی

زمانی که سر کار و پروژه ای نیستم، در خانه به زندگی شخصی می پردازم، من زندگی شخصی خیلی ساده ای دارم و از زندگی ام کاملا راضی هستم.

...
نویسنده : عباس بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397 ساعت: 8:07