علیرضا جهانبخش گرانترین قوتبالیست تاریخ فوتبال ایران

ساخت وبلاگ
چکیده : علیرضا جهانبخش گرانترین قوتبالیست تاریخ فوتبال ایران علیرضا جهانبخش گرانترین قوتبالیست تاریخ فوتبال ... با عنوان : علیرضا جهانبخش گرانترین قوتبالیست تاریخ فوتبال ایران بخوانید :

علیرضا جهانبخش گرانترین قوتبالیست تاریخ فوتبال ایران

alirezajahanbakhsh-midanam.com

علیرضا جهانبخش گرانترین قوتبالیست تاریخ فوتبال ایران

جدایی جهانبخش از آلکمار

در این روز ها و به نزدیک شدن به پایان فصل لیگ های اروپایی بحث انتقال بازیکنان شنیده میشود،از همین رو یکی از این انتقال ها ممکن است علیرضا جهانبخش باشد.

بازیکنی که باشگاه ناپولی به دنبال اوست و از همین رو از هم اکنون با باشگاه هلندی آلکمار در رابطه با این انتقال صحبت میکنند.

گرانقیمت ترین فوتبالیست ایرانی

یکی از روزنامه های ایتالیایی به نام  “کوریه رو دلو اسپورت” در تازه ترین شماره خود خبر از توافق مسئولان آلکمار و ناپولی برای نهایی شدن و انتقال این بازیکن داده اند. علیرضا جهانبخش بعد از درخشش و روند گلزنی و دادن پاس گل  در سومین فصل از حضورش در لیگ هلند در حال حاضر وی به عنوان بهترین بازیکن آلکمار و همچنین پدیده فوتبال هلند شناخته شده است و به همین دلیل  باشگاه ناپولی قصد دارد با جذب این بازیکن ایرانی جناح راست خود را تقویت کند.
هفته ی  قبل “جیونتلی” مدیر فوتبالی باشگاه ناپولی و همچنین مامور نقل و انتقالات این باشگاه با حضور در شهر آلکمار ضمن تماشای دوباره توانایی های فنی جهانبخش بار دیگر مذاکرات را برای خرید این بازیکن با مدیران باشگاه آلکمار آغاز کرد و به نظر می رسد این مذاکرات در نهایت به امضای قرارداد با ستاره این روزهای فوتبال کشورمان منجر شود.همچنین در خصوص جزییات قرارداد ناپولی با جهانبخش، رقم قرارداد  ۱۵ میلیون یورو اعلام کرده و مدت این قرارداد ۲ ساله و تا سال پایان ۲۰۲۰ خواهد بود.

alirezajahanbakhsh-midanamcom-3

جهانبخش گرانترین قوتبالیست تاریخ فوتبال ایران

اگر این قرارداد امضا شود علیرضا جهانبخش به عنوان گران ترین مرد تاریخ فوتبال ایران تبدیل خواهد شد. با این شرایط می توان حدس زد که جهانبخش تا رفتن به سری A ، تنها یک امضا فاصله دارد چون مدیران باشگاه ناپولی به شدت به دنبال وینگر ایرانی آلکمار هستند و به عنوان اصلی ترین مشتری در چند ماه گذشته مذاکرات مفصلی با سران باشگاه هلندی انجام دادند، همچنین بحث جدایی “خوزه کایخون ستاره اسپانیایی ناپولی و وینگر راست این تیم در سال های گذشته نیز هیچگونه علاقه ای برای تمدید قرارداد نشان نداده و قصد بازگشت به اسپانیا را دارد و همین باعث شده تا جهانبخش در یک قدمی این باشگاه قرار بگیرد.

...
نویسنده : عباس بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397 ساعت: 8:07