بمب جدید نقل و انتقالات پرسپولیس در راه است + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : بمب جدید نقل و انتقالات پرسپولیس در راه است + عکس مسئولین باشگاه پرسپولیس در این روز ها سخت به دنبال... با عنوان : بمب جدید نقل و انتقالات پرسپولیس در راه است + عکس بخوانید :

بمب جدید نقل و انتقالات پرسپولیس در راه است + عکس

مسئولین باشگاه پرسپولیس در این روز ها سخت به دنبال برطرف کردن محرومیت نقل انتقالات این باشگاه هستند تا در صورت رفع محرومیت بتوانند سروش رفیعی را جذب کنند.

perspolis1-midanam.com

بمب جدید نقل و انتقالات پرسپولیس در راه است + عکس

خرید های پرسپولیس برای فصل جدید

پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر عزم خود را جزم کرده تا بتواند در قهرمانی هت تریک کند ولی برای رسیدن به این هدف یک مانع برای این باشگاه وجود دارد،اینکه این باشگاه به دلیل محروم بودن از پنجره نقل و انتقالات نمی تواند بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد و ممکن است در بعضی پستها در فصل بعد دچار مشکل شود.

اگر پرسپولیس بتواند مشکل بزرگ محرومیتش در جذب بازیکن در بازار نقل و انتقالات تابستانی را حل کند،اتفاقات بزرگی در انتظار این تیم خواهد بود،همچنین از این باشگاه خبر رسیده در صورتی که پرسپولیس بتواند مشکل عدم جذب بازیکن در نقل انتقالات تابستانی را برطرف کند اولین بازیکن که آن را جذب خواهد کرد سروش رفیعی می باشد.این بازیکن که با قول و قرار از این باشگاه به قطر رفته بود برای بهبود دادن به زندگی اش به قطر رفته بود،از طرفی بازیکنانی از جمله محسن مسلمان یکی از گزینه هایی است که ممکن از از جمع سرخپوشان جدا شود.و در این صورت پرسپولیس دچار مشکل میشود.

perspolis-midanam.com

بازیکنانی که قرار است با پرسپولیس تمدید کنند.

وضعیت باشگاه پرسپولیس به گونه است که باعث شده تعدادی از بازیکنان این تیم که قراردادشان در آستانه اتمام است برای خود بازارگرمی کرده و به راحتی پای میز مذاکره با مسئولان باشگاه ننشینند، مسئله ای که دلخوری مسئولان باشگاه پرسپولیس را هم در پی داشته است.
بازیکنانی از جمله بوژیدار رادوشویچ، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، وحید امیری، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی نیا از جمله بازیکنانی هستند که قراردادشان با پرسپولیس فقط تا پایان فصل جاری است و مربیان این تیم تمایل زیادی برای حفظ همه آنها دارند. در این بین برخی از این بازیکنان شخصاً حاضر به مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد نشدند و مدیربرنامه های خود را به باشگاه فرستادند. برخی دیگر از بازیکنان هم اصرار دارند در پایان فصل مذاکرات خود را با باشگاه انجام دهند.

...
نویسنده : عباس بازدید : 14 تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 ساعت: 22:40