وضعیت نا معلوم مهاجم سنگالی استقلال برای تمدید قرار داد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

وضعیت نا معلوم مهاجم سنگالی استقلال برای تمدید قرار داد

در این پست قصد داریم در مورد شرایط مهاجم استقلال و اینکه آیا این بازیکن در جمع آبی پوشان برای فصل آینده حضور دارد یا نه بپردازیم.

280px-MameBaba_Thiam1-midanam.com

وضعیت نا معلوم مهاجم سنگالی استقلال برای تمدید قرار داد

مامه بابا تیام مهاجم سنگالی گلزن استقلال وضعیت نامشخصی برای تمدید قرارداد بااین تیم در لیگ برتر هجدهم دارد.

درد سر جدید استقلالی ها

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی فصل جاری را آغاز کرد که تنها یک مربی (بدنساز) و دو بازیکن خارجی در اختیار داشت و تعداد خارجی های این تیم به عدد ۳ می رسید. بعد از جدایی علیرضا منصوریان سرمربی گذشته آبی پوشان رفته رفته بر تعداد عوامل خارجی این تیم اضافه شد.”وینفرد شفر“سرمربی آلمانی اولین خارجی بود که به جمع استقلالی ها اضافه شد و نقش سرمربی را ایفا کرد.

دومین خارجی هم پسر وینفرد شفر بود که به عنوان آنالیزر به این تیم آمد.بعد از آن دو بازیکن خارجی “مامه بابا تیام” و “بویان” هم به نفرات این تیم اضافه شدند تا استقلال یکی از تیم هایی باشد که بیشترین عوامل خارجی را در خدمت دارد،به علاوه که از قبل دو بازیکن خارجی دیگر نیز در این تیم حضور داشتند که “سرور چپاروف” و “لیوناردو پادوانی” هستند.

280px-MameBaba_Thiam2-midanam.com

تمدید قرار داد تیام با استقلال

تمدید قرار داد

با توجه به نگرانی هواداران برای فصل آینده،باید دید مدیران استقلال چه برنامه هایی برای این تیم دارند،از قرارداد وینفرد شفر گرفته تا تمدید قرار داد مهاجم سنگالی که توانست در مدت حضورش در استقلال نظر هواداران را جلب کند،با توجه به اینکه مدت قرار داد با این بازیکن ۱ فصل و نیم می باشد ولی در یکی از بندهای قردادش آمده که در صورت داشتن پیشنهاد بهتر میتواند به صورت یکطرفه فسخ کند.

حال باید دید آیا مدیران استقلال میتواند شرایطی را ایجاد کنند تا این بازیکن برای یک فصل دیگر در جمع آبی پوشان حضور داشته باشد یا باید استقلالی ها به دنبال جذب مهاجم دیگر برای تیمشان باشند.

...
نویسنده : عباس بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 ساعت: 22:40