رنگ مد امسال چه رنگی می باشد ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : رنگ مد امسال چه رنگی می باشد؟ دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس از انتخاب رنگ زیتونی در هفتمین جشنواره ... با عنوان : رنگ مد امسال چه رنگی می باشد ؟ بخوانید :

رنگ مد امسال چه رنگی می باشد؟

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس از انتخاب رنگ زیتونی در هفتمین جشنواره مد و لباس فجر برای استفاده در طراحی و تولید لباس در سال ۱۳۹۷ خبر داد.

rang1-midanam.com

رنگ مد امسال چه رنگی می باشد ؟

رنگ سال ۱۳۹۷

حمید قبادی(دبیرکارگروه ساماندهی) در مورد رنگ امسال توضیحات داد : بنا بر نظر کارشناسان جشنواره مد و لباس فجر قرار شد امسال از رنگ زیتونی بیشتر در لباس ها استفاده شود،زیرا تاریخچه این رنگ به اقلیم ایرن برمیگردد و میتوان از این رنگ در لباس هایمان استفاده کرد،همچین رنگ زیتونی قابلیت ترکیب با چند رنگ دیگر را نیز دارد.

حمید قبادی در خصوص اینکه در چند سال گذشته بیشتر از رنگ آبی فیروزه ای و خانواده رنگ های زرد و کویری استفاده کرده ایم،زیرا در تمام جهان ایران را بیشتر با این دو رنگ میشناسند و معروف هستند،به همین منظور ما قصد داریم این موضوع را به تولید کنندگان لباس و طراحان ابلاغ کنیم تا از این رنگ بیشتر استفاده کنند.

rang-midanam.com

رنگ امسال چه رنگی می باشد ؟

حمید قبادی در آخر صحبت هایش به این نکته نیز اشاره کرد که چرا در حال حاضر از رنگ جهانی پیروی نکرده ایم، اظهار کرد:گرچه ممنوعیت و مخالفتی در این باره نداریم. زمانی که در ویترین فروشگاه ها لباس هایی با رنگ های خردلی و اُخرایی عرضه می شود حاصل کار کارشناسان، فعالان و طراحان مد و لباس در جشنواره هاست. ما طراحان را مجبور به استفاده از یک رنگ نکرده ایم بلکه طیفی از رنگ ها را برای کار آنها در نظر گرفتیم. اما این طور نیست که رنگ خاصی را مد نظر بگیریم و بگوییم همه از آن پیروی کنند.

...
نویسنده : عباس بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 ساعت: 22:40