بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش “بهتاش” در سریال پایتخت + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش “بهتاش” در سریال پایتخت + عکس در این پست و بخش برای شما بیوگرافی کا... با عنوان : بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش “بهتاش” در سریال پایتخت + عکس بخوانید :

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش “بهتاش” در سریال پایتخت + عکس

در این پست و بخش برای شما بیوگرافی کامل بهرام افشاری را فراهم کرده ایم که شما میتوانید در ادامه این مطلب و پست مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

bahram-afshari-01-midanam.com

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش “بهتاش” در سریال پایتخت + عکس

بیوگرافی بهرام افشاری

بهرام افشاری بازیگر خوب و بلند قامت تلوزیون در تاریخ ۱۸ شهریور ماه سال ۱۳۶۶ در شهر همدان به دنیا آمده است.

بهرام افشاری در رشته ساخت و تولید تخصیل کرده و هم اکنون دانشجوی بازیگری دانشگاه آزاد تهران می باشد و همچنین وی بلند قامت ترین بازیگر تاریخ سینما و تلوزیون است.

علاقه به بازیگری

بهرام افشاری در رابطه با علاقه به سینما و تلوزیون می گوید که از همان کودکی عاشق بازیگری و سینما بوده و همیشه برای دیدن پرده ی نقره ای رنگ سینما لحظه شماری میکرده است.

و از دوران نوجوانی کارش را با تئاتر  آغاز کرده است.

آغاز فعالیت

بهرام افشاری از دوران نوجوانی زمانی که فقط ۱۶ سال داشت این حرفه را آغاز کرد.و دوره های بازیگری اش را نزد “زنده یاد حمید سمندریان” گذراند،بعد از گذراندن این دوران وارد عرصه ی تئاتر شد و در ۳۰ سانس در یکی از اصلی ترین سالن های تئاتر شهر تهران بازی کرد.

و تواسنت در سال ۱۳۸۸ عنوان جوان برتر این رشته را از آن خود کرد.همچنین در سال ۱۳۸۹ به‌عنوان بازیگر اول جشنواره تئاتر شهر معرفی شد و در سال ۱۳۹۰ جایزه تندیس بهترین بازیگری مرد را در سی و یکمین جشنواره بین‌ المللی تئاتر فجر کسب کرد. همچنین در دو سال پیاپی نیز نامزد بهترین بازیگر سال تئاتر ایران بود.

bahram-afshari-02-midanam.com

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش “بهتاش” در سریال پایتخت

اولین حضورش در تلوزیون

اولین حضورش در تلوزیون در سریال پایتخت ۲ بود و بعد از آن در سریال علی البدل نیز بازی کرد و درخشید و همین باعث شد در سریال پایتخت ۵ هم حضور داشته باشد و با بازی خوب و جذابش طرفداران زیادی پیدا کند.

داشتن قد بلند

بهرام افشاری در رابطه با قد بلندش میگوید که اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم من به این فیزیک بدنی یک امتیاز مثبت می‌ دانم
شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد اما سلیقه خودم هم نیست که در همه فیلم ها و سریال‌ ها باشم. بیشتر به‌ درد نقش‌ های خاص و تجربه‌ های خاص می‌ خورم که متفاوت‌ تر از کارهای عامیانه است.

ازدواج

این بازیگر ۳۱ ساله مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

bahram-afshari-04-midanam.com

بیوگرافی بهرام افشاری + عکس

فیلم ها و سریال هایی که بهرام افشاری در آن ها حضور داشته است.

سریال هایی که بهرام افشاری در آن ها حضور داشته است

۱- علی البدل – ۱۳۹۵

۲- آسمان من – ۱۳۹۴

۳- پایتخت ۲ – ۱۳۹۲

فیلم های سینمایی که بهرام افشاری در آن ها حضور داشته است

۱-کارگر ساده نیازمندیم – ۱۳۹۴

۲- نیوکاسل – ۱۳۹۵

۳- لانتوری – ۱۳۹۴

۴- عصبانی نیستم – ۱۳۹۲

۵- ایران برگر – ۱۳۹۳

...
نویسنده : عباس بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 16 فروردين 1397 ساعت: 23:02