فیلتر شدن تلگرام از چند ماه دیگر

ساخت وبلاگ
چکیده : فیلتر شدن تلگرام از چند ماه دیگر با توحه به این که در چند روز گذشته نرم افزار تلگرام دچار اختلال و ق... با عنوان : فیلتر شدن تلگرام از چند ماه دیگر بخوانید :

فیلتر شدن تلگرام از چند ماه دیگر

با توحه به این که در چند روز گذشته نرم افزار تلگرام دچار اختلال و قطعی شده است،کاربران به دنبال نرم افزار جایگزین می باشند تا در صورت فیلترینگ بتوانند از آن استفاده کنند.

در ادامه به معرفی چند نرم افزار جایگزینی تلگرام خواهیم پرداخت.

111111-MIDANAM.COM

فیلتر شدن تلگرام از چند ماه دیگر

توضیحاتی در رابطه با نرم افزار جایگرینی تلگرام.

همانطور که میدانید نرم افزار تلگرام یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین نرم افزار های ارتباطی در کشورمان می باشد،علاوه بر این خیلی از افراد داخل ایران از این طریق توانستند برای خودشان اشتغال ایجاد کنند،حال این موضوعی که تلگرام در روز های آینده فیلتر خواهد شد نیز مشکلانی را به همراه خواهد داشت.

در ادامه به معرفی چند نرم افزار که ممکن است جایگزین تلگرام شوند خواهیم پرداخت.

۱-نرم افزار سروش

نرم افزار امنیتی و ایرانی سروش یکی از آن نرم افزار هایی است که تولید آن یکی از اصلی ترین دلایل فیلتر شدن تلگرام می باشد،از طرفی از انجایی که امسال سال حمایت از تولید ملی است این اتفاق ممکن است رخ دهد که این نرم افزار جایگزین تلگرام خواهد شد.

sorosh-midanam11.com

فیلتر شدن تلگرام از چند ماه دیگر + سروش

۲-ایتا

این نرم افزار محیطی همانند تلگرام دارد و قابلیت ایجاد کانال و گروه را نیز دارد. و طی روز های گذشته کاربران زیادی این اپلیکیشن را نصب کرده اند.و یکی از اصلی ترین نرم افززار های جایگزینی تلگرام است.

eitaa-midanam.com

فیلتر شدن تلگرام از چند ماه دیگر + ایتا

۳-بیستفون

نرم افزار بیستفون یکی دیگر از نرم افزار های قدرتمند در این زمینه است،یکی از نکات جالب این نرم افزار قابلیت دانلود رایگان عکس در این نرم افزار می باشد.

bisphone-midanam.com

فیلتر شدن تلگرام از چند ماه دیگر + بیستفون

همانطور که مشاهده کردید ما در این پست به شما بهترین نرم افزار های جایگزین تلگرام را به شما معرفی کردیم و شما میتوانید در صورت فیلترینگ تلگرام از یکی از نرم افزار های فوق استفاده کنید.

...
نویسنده : عباس بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 16 فروردين 1397 ساعت: 23:02