فصل دوم مجموعه تلوزیونی دیوار به دیوار + عکس و بازیگران

ساخت وبلاگ
چکیده : فصل دوم مجموعه تلوزیونی دیوار به دیوار + عکس و بازیگران در این پست قصد داریم به معرفی مجموعه دیوار ب... با عنوان : فصل دوم مجموعه تلوزیونی دیوار به دیوار + عکس و بازیگران بخوانید :

فصل دوم

در این پست قصد داریم به معرفی مجموعه دیوار به دیوار ۲ که قرار است در نوروز ۹۷ از شبکه ۳ سیما پخش شود بپردازیم.

divar-b-divar-midanam.com

فصل دوم مجموعه تلوزیونی دیوار به دیوار + عکس و بازیگران

پیش معرفی

عوامل و بازیگران این مجموعه که توانستند نخستین مجموعه دیوار به دیوار را در نوروز ۹۶ تولید کنند این روز ها درگیر پخش دومین سری این مجموعه هستند و امیدوارند بتوانند این مجموعه بعد از نوروز ۹۷ آماده شود.

بازیگران سری دوم این مجموعه،همان بازیگران سری اول این مجموعه تلوزیونی هستند.

زمان پخش دقیق این مجموعه بعد از ایام نوروز می باشد،یکی از بازیگران این مجموعه با گذاشتن فیلمی از پشت صحنه این مجموعه این خبر را تایید کرد،بازیگرانی همچون گوهر خیراندیش،آزاده صمدی،علی شادمان،فرهاد آییش،پژمان جمشیدی،امیر مهدی ژوله بازیگران این مجموعه هستند.

علاوه بر این بازیگران چند بازیگر به سری دوم این مجموعه اضافه شده اند که میتوان به علی قربان زاده،میترا حجار،مسعود رایگان اشاره کرد.

84248_164-midanam.com

فصل دوم مجموعه تلوزیونی دیوار به دیوار + عکس

اسامی بازیگران مرد و زن که در این مجموعه حضور دارند عبارتند از :  فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، میترا حجار، گوهر خیراندیش، مسعود رایگان، حسن زارعی، علی شادمان، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، علی قربان زاده، رضا ناجی و سام نوری.

22222-midanam.com

فصل دوم مجموعه تلوزیونی دیوار به دیوار

...
نویسنده : عباس بازدید : 7 تاريخ : جمعه 25 اسفند 1396 ساعت: 20:43