بیوگرافی هومن سیدی در سریال گشیفته

ساخت وبلاگ
چکیده : بیوگرافی هومن سیدی در سریال گشیفته در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی هومن سیدی را فراهم نموده ایم ... با عنوان : بیوگرافی هومن سیدی در سریال گشیفته بخوانید :

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی هومن سیدی را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

homan-seyedi-midanam.com

بیوگرافی هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر خوش چهره و جذاب کشورمان در تاریخ ۸ آذر ۱۳۵۸ در استان گیلان شهر رشت به دنیا آمده است.

این بازیگر فارغ التحصیل رشته ی گرافیک است،همچنین در یک خانواده ی شش نفری به دنیا آمده است که دو برادر به اسم هامون و حامد و یک خواهر به اسم هیلدا دارد.

مادرش بازنشسته ی نیروزی دریایی و پدرش نیز بازنشسته بانک کشاورزی است.

هومن سیدی علاوه بر بازیگری نیز به کارگردانی مشغول است.

 آغاز فعالیت هایش

پس از گرفتن مدرک دیبپلم کارش را با حضور در کلاس های انجمن سینمایی رشت آغاز کرد و بعد از مدتی موفق به ساخت چند فیلم کوتاه شد،سپس به تهران آمد و در کلاس های بازیگری پرویز پرستویی شرکت کرد.

homan-seyedi3-midanam.com

اولین نقش آفرینی او در سینما

هومن سیدی اولین فعالیتش را با بازی در فیلم یک تکه نان کمال تبریزی در سال ۱۳۸۳ تجربه کرد.بعد از آن نیز در یک نقش کوتاه در فیلمی به کارگردانی آرش معیریان پرداخت.

فعالیت در کارگردانی

وی پس از ساخت چند فیلم کوتاه و دریافت جوایز متعدد از جشنواره فیلم کوتاه تهران توانست در سال ۱۳۸۹ اولین فیلم بلند مدت خود را به نام آفریقا کارگردانی کند،همچنین در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر توانست جوایزی را از جمله جایزه ی بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کند.

شاگردان معروف او

از جمله بازیگرانی که از سمت هومن سیدی به سینما معرفی شدند می توان به نوید محمدزاده، امیر جدیدی و یسنا میرطهماسب اشاره کرد،که در نخستین فیلم های بلندش حضور داشتند.

ماجرای ازدواج و جدایی اش

هومن سیدی در سال ۱۳۸۵ با آزاده صمدی ازدواج کرد.

آشنایی آنها به کلاس های بازیگری در موسسه کارنامه بر میگردند،در همان زمان با یکدیگر ازدواج کردند ولی در سال ۱۳۹۲ از یکدیگر جدا شدند.

hms-midanam-com-3

ازدواج مجدد

هومن سیدی که از ازدواج دومش حرفی نزده بود، در آذر سال ۱۳۹۶ حامد بهداد با انتشار عکسی در صفحه اجتماعی اش از دختر هومن سیدی رونمایی کرد.

هومن سیدی در ازدواج دوم خود با بیتا اصلانی ازدواج کرد.

بهترین هنرمند ها از نظر هومن سیدی

هومن سیدی بهترین بازیگر حال حاضر سینما را محمدرضا گلزار میداند،و در انتخاب دومش هم نوید محمد زاده را بهترین بازیگر میداند.

homan-seyedi2-midanam.com

...
نویسنده : عباس بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 14 اسفند 1396 ساعت: 13:53