بیوگرافی وینفرد شفر و خانواده + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : بیوگرافی وینفرد شفر و خانواده + عکس در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی وینفرد شفر  را فراهم نموده ا... با عنوان : بیوگرافی وینفرد شفر و خانواده + عکس بخوانید :

+ عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی وینفرد شفر  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

winerd-shefer

وینفرد شفر سرمربی آلمانی تیم استقلال تهران ۱۰ ژانویه ۱۹۵۰ در شهر ماین می باشد،وینفرد در دوران حرفه اش برای تیم ملی آلمان در پست هافبک بازی کرده است.

وینفرد دوران حرفه اش را در  تیم های بروسیا مونشن گلادباخ،کیکرز اوفنباخ،کارلسروهه در مجموع ۴۳۸ بار به میدان رفته که در این مدت موفق به زدن ۶۲ گل شده است.

و بعد از آن دوران سرمربی گری را در تیم های بروسیا مونشن گلادباخ،کارلسروهه،اشتوتگارت،نیس بروسیا برلین، کامرون،الاهلی امارات،العین،باکو،تایلند،جامائیکا و بعد از آن نیز به عنوان سرمربی تیم استقلال تهران انتخاب شد.

شروع فعالیت های ورزشی

شفر فعالیت خود را از تیم شهرش ماین آغاز کرد،و در سن ۱۸ سالگی نیز در این تیم بود.

شفر بعد از ماین به تیم مونشن گلادباخ پیوست و توانست با این تیم قهرمان بوندسلیگا و قهرمان یوفا شود،شفر بعد از مونشن گلادباخ به تیم کیکرز اوفنباخ رفت و با این تیم عنوان قهرمان جام حذفی را نیز به دست آورد.

فعالیت های ورزشی وینفرد ادامه داشت و او در ادامه به تیم کارلسرهه رفت و تا سال ۱۹۷۷ برای این تیم بازی کرد،و در ادامه مجدد به تیم مونشن گلادباخ رفت و تا سال ۱۹۸۵ هم برای این تیم مجدد به میدان رفت و  در نهایت با این تیم از مستطیل سبز خداحافظی کرد.

آغاز فعالیت ها دیگر

شفر در آلمان فعالیت خود را به عنوان استعدادیاب آغاز کرد و توانست بازیکنان بزرگی را به فوتبال آلمان معرفی کند از جمله «اولیور کان»، «ینس نووتنی»، «مهمت شول» و «اولیور کرویتسر».

شفر در دوران کاری خود دچار فراز نشیب های زیادی شده به صورتی که تیم هایی که هدایت آنها را برعهده گرفته است گاها خوب و گاها بد بوده است.

biogerafi_winferd (2)

همچنین وی در سال ۱۹۸۲ زمانی که بازیکن مونشن گلادباخ بود به عنوان سرمربی هدایت تیم دوم مونشن گلادباخ را برعهده داشت.

شفر سپس از سال ۱۹۸۶ به عنوان سرمربی کارلسروهه انتخاب شد و تا سال ۱۹۹۸ به مدت ۱۲ سال سرمربی این تیم بود،و در اولین فصل حضورش به عنوان سرمربی برای تیم کارلسرهه توانست این تیم را از بوندسلیگا ۲ به بوندسلیگا یک بیاورد و در سال بعد این تیم را به اوج خود رساند و توانست محبوبیت زیادی به دست آورد.

image

عناوین قهرمانی

شفر در سال ۱۹۹۶ با این تیم قهرمان جام حذفی و جام اینترتوتو شد،همچنین در سال ۱۹۹۴ با این تیم تا نیمه نهایی جام یوفا رسید و به دلیل قانون گل زده در خانه ی حریف از حضور در فینال باز ماند.

از جمله نتایج خوبی که می توان به آن اشاره کرد پیروزی ۷ بر ۰ مقابل والنسیا است.

همچنین شفر در سال ۱۹۹۴ پیشنهاد سرمربی گری بایرن مونیخ را رد کرد و سال ها بعد به عنوان سرمربی اشتوتگارت،تنیس بروسیا و سرمربی تیم ملی کامرون انتخاب شد.

شفر در سال ۲۰۰۲ با تیم ملی کامرون عنوان قهرمانی آفریقا را به دست آورد و در آن سال به جام جهانی نیز صعود کرد و به کسب ۴ امتیاز به عنوان تیم سوم در گروهش قرار گرفت.

همچنین در سال ۲۰۰۳ در جام کنفدراسیون ها به عنوان نایب قهرمان آن ئوره انتخاب شد.

شفر پس از آن هدایت تیم های الاهلی امارات، العین امارات، باکو، تیم ملی تایلند و تیم ملی جامائیکا را برعهده گرفت. و پس از آن  در سال ۲۰۱۷ پس از استعفای علیرضا منصوریان سرمربی تیم استقلال تهران شد

shefer_1_MIDANAM.com

shefer_2_midanam.com

family_midanam.com

...
نویسنده : عباس بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت: 6:54