بیوگرافی محسن افشانی و همسر + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : بیوگرافی محسن افشانی و همسر + عکس در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی محسن افشانی  را فراهم نموده ای... با عنوان : بیوگرافی محسن افشانی و همسر + عکس بخوانید :

و همسر + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی محسن افشانی  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

mohssen_afshani_midanam.com

محسن افشانی بازیگر و مجری تلوزیون متولد ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در گلپایگان می باشد،وی فعالیت های خود را از سال ۱۳۸۴ با بازی در تاتر آغاز کرد و با بازی در فیلم ترانه ی مادری به کارگردانی سعید سهیلی  که از شبکه سیما پخش شد به خوبی دیده شد.

ازدواج محسن افشانی

مدتی قبل محسن با انشتار عکس های دو نفره در کناره دختر خبر ازدواج با این دختر را داد ولی بعد از مدتی تمام عکس هایش را از صفحه اش پاک کرد و در یک گفتگویی  اعلام کرد نامزدی ما به هم خورد و ما نتوانستیم با یکدیگر زندگی کنیم.

mohsen-gf-midanam.com

همچنین نیز مدتی قبل محسن افشانی با انتشار عکس با دختر آمریکایی نیز مدتی با حاشیه مواجه شد و بعدا در یک ویدیویی اعلام کرد که آن شخص نامزد دوستش است.

ezd-afshani-midanam.com

بلاخره و بعد از مدت ماه در آذر ماه ۹۶ محسن افشانی با انتشار عکسی خبر ازدواجش را داد و گفت به دختری که از ته دل دوستش داشتم رسیدم و از این اتفاق بسیار خوشحالم،این اتفاق من را وارد دوره ی جدیدی از زندگی کرده است،از طرفی نیز خوشحالم که خانواده همسرم نیز افرادی با محبت هستند.

mae-midanam.com

بادیگارد!!

محسن افشانی در رابطه با اینکه چرا بادیگارد دارد میگوید که مدت ها در صفحات اجتماعی مرا تهدید به کشتن کردند و من مجبور شدم اینکار را انجام دهم.

اهل مد و تتو

بله اینطور است خیلی زیاد به تتو علاقه دارم و روی تنم تتو زیاد دارم حتی عکس هایش در صفحه ی اینستاگرامم هم هست خیلی زیاد به ساعت های مارک علاقه دارم و از نظر ظاهری هم خیلی زیاد به این موضوع اهمیت می دهم ولی با این همه حال اعتقادان مذهبی ام را دارم.

حتی چند بار نیز پیاده در ماه محرم به کربلا رفته ام.

mohssen_afshani2_midanam.com

مجری گری برنامه ماه عسل

محسن افشانی در سال ۱۳۸۷ به مدت ده شب نیز مجری برنامه ماه عسل به جای احسان علیخانی  بود که در آن زمان خیلی از مردم به اعتراض به این موضوع پرداختند و معتقد بودند که محسن افشانی در حد و اندازه ی اجرای این برنامه نیست و پس از ده روز مدیران صدا سیما در برنامه اجرای این برنامه را به احسان علیخانی دادند که این موضوع با گریه های محسن افشانی در برنامه همراه بود.

علاقه به رشته ورزشی

محسن در رابطه با این موضوع می گوید بله به ورزش خیلی علاقه دارم مخصوصا رشته ی ورزشی فوتبال حتی مدتی نیز در یکی از تیم های پایه حضور داشتم ولی دیگر به دلایلی ادامه ندادم،محسن در رابطه به اینکه طرفدار چه تیم است میگوید از تیم های داخلی به تیم پرسپولیس علاقه دارم و از تیم هاییی اروپایی هم طرفدار بارسلونا هستم.

حاشیه ها

محسن افشانی در دوره هایی زمانی دچار حاشیه هایی شد، که این حاشیه ها را خودش و در صفحه ی اینستاگرامش ایجاد کرده لود.

mohssen_afshani1_midanam.com

عکس محسن افشانی در کنار علی صادقی

...
نویسنده : عباس بازدید : 16 تاريخ : سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت: 6:54