بیوگرافی گادوین منشا و همسرش + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : بیوگرافی گادوین منشا و همسرش + عکس در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی گادوین منشا  را فراهم نموده ا... با عنوان : بیوگرافی گادوین منشا و همسرش + عکس بخوانید :

منشا و همسرش + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی گادوین منشا  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

menshahh-midanam.com

بیوگرافی گادوین منشا و همسرش + عکس

بیوگرافی گادوین

گادوین منشا مهاجم ۲۹ ساله نیجیریه ای و باشگاه پرسپولیس تهران می باشد.گادوین در تاریخ ۲ سپتامبر ۱۹۸۹ در لاگوس نیجیریه چشم به جهان گشوده است.

این مهاجم ۲۹ ساله که در تیم پرسپولیس شماره ۹۰ را می پوشد،سال قبل از پیوستن به پرسپولیس در دیگر تیم تهرانی یعنی پیکان بازی می کرد و در مدت یک سال برای این تیم ۲۸ بار به زمین رفت و در این مدت توانست ۱۴ گل به ثمر برساند این اتفاق باعث شد تیم های زیادی به دنبال آن باشند که پرسپولیس یکی از آن ها بود.

گادوین پس از اتمام فصل با پرسپولیس به توافق رسید و از پیوستنش به پرسپولیس می گوید که پرسپولیس از مدت ها قبل انتخاب اول من بود زیرا دوست داشتم در تیم هجومی و پر افتخار بازی کنم.

و درباره باشگاه پرسپولیس نیز میگوید پرسپولیس بدون شک باشگاه بزرگی است که طرفداران زیادی در ایران دارد و من از اینکه در این تیم بازی میکنم بسیار خوشحالم.

godwin-midanam.com

بیوگرافی گادوین منشا و همسرش

موفقیت ها

همچنین منشا توانست در اولین سال حضورش در پرسپولیس با این تیم به نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا صعود کند ولی در نیمه نهایی توانست الهلال را شکست دهد و از راهیابی به فینال بازماند.ولی در همان سال توانستند عنوان قهرمانی لیگ را به دست آوردند.

گادوین منشا در این مدت توانسته عملکرد خیلی خوبی از خود نشان دهد به گونه ای که در رقابت های جام باشگاه های اسیا سال ۲۰۱۸ در اولین بازی مقابل نسف قرشی توانست دروازه این تیم را باز کند همچنین امیدوار است در سال منتهی به جام جهانی به تیم ملی نیجیریه دعوت شود.

همچنین گادوین منشا از هواداران پرسپولیس نیز تشکر کرده که در این مدت از او حمایت کرده اند.

میزان قرارداد با پرسپولیس

قرار داد گادوین منشا با پرسپولیس برای هر فصل ۸۰۰ ملیون تومان است که این رقم در صورت کسب پیروزی و گلزنی نیز بیشتر میشود.

همسر و فرزند

همچین گادوین منشا متاهل است و یک فرزند ۲ سال هم دارد.که در تهران زندگی میکنند.

gmenshah-midanam.com

همسر و فرزند گادوین منشا

...
نویسنده : عباس بازدید : 18 تاريخ : سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت: 6:54