بیوگرافی مامه بابا تیام + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی مامه بابا تیام  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این ... با عنوان : بیوگرافی مامه بابا تیام + عکس بخوانید :

در این پست و مطلب برای شما مامه بابا تیام  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

tiam-midanam.com

بیوگرافی مامه بابا تیام + عکس

بیوگرافی مامه بابا تیام

مامه متولد ۱۹ اکتبر ۱۹۹۲ در شهر لونگا در کشور سنگال به دنیا آمده است.این بازیکن ۲۵ ساله دارد و در پست مهاجم نوک بازی می کند.

مامه تیام بازیکن جدید تیم استقلال سابقه حضور در تیم های خوبی از جمله اینتر میلان ایتالیا،زوله وارگوم بلژیک،پاوک سالونیکی یونان،امپولی ایتالیا را در کارنامه خود دارد همچنین وی همچنین سابقه پوشیدن تیم یوونتوس را هم دارد و تواسنته به دوناروما دروازبان میلان هم گل بزند ولی از انجایی که ۴ سال با یوونتوس قرار داد داشت به عنوان بازیکن قرضی برای تیم های دیگر ایتالیایی مثل لانچانو و امپولی بازی کرد.

او پی ازاینکه به عنوان بازیکن قرضی یوونتوس برای تیم های دیگر بازی میکرد سرانجام به تیم استقلال تهران آمد،مشخص است چنین بازیکنی که سابقه حضور در بهترین تیم ها را دارد قرارداد بالایی هم دارد.که قیمت این بازیکن در سایت ترانسفر مارکت ۱ملیون ۵۰۰ دلار است که این رقم بسیار بالاست.

Mame-Baba-Thiam-midanam.com

بیوگرافی مامه بابا تیام

تیام و ماجرای پیوستنش به استقلال

پس از اینکه تیم استقلال در روند گل زنی دچار مشکل شده بود باشگاه استقلال تصمیم گرفت تمام تلاشش را برای جذب یک مهاجم خوب به کار بگیرد بازیکنان زیادی برای حضور در این تیم به ایران آمدند که در تست های پزشکی همه آنها رد شدند و در فاصله ۲ روز مانده به اتمام پنجره نقل انتقالاتی مامه تیام به ایارن و آمد و با استقلال قرارداد امضا کرد.

baba-tiam-midanam.com

...
نویسنده : عباس بازدید : 19 تاريخ : سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت: 6:54