بیوگرافی علیرضا جهانبخش و همسر + عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : بیوگرافی علیرضا جهانبخش و همسر + عکس در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی علیرضا جهانبخش  را فراهم نم... با عنوان : بیوگرافی علیرضا جهانبخش و همسر + عکس بخوانید :

و همسر + عکس

در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی علیرضا جهانبخش  را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

alirezaj-midanam.com

بیوگرافی علیرضا جهانبخش و همسر + عکس

بیوگرافی علیرضا

علیرضا جهانبخش فوتبالیست و لژیونر تیم ملی ایران در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۷۲ دز گیلان پشم به جهان گشوده است،علیرضا جهانبخش در حال حاضر عضو باشگاه آ زد آلکمار می باشد.و در پست هافبک و مهاجم راست بازی می کند.

علیرضا جهانبخش که به عنوان لژیونر و در سن ۱۹ سالگی به تیم نایمخن هلند رفته بود با بازی های فوق العادش توانست علاوه به دعوت به تیم ملی و داشتن چند پیشنهاد خوب اروپایی نیز مواجه شود همچنین توانست در سال ۲۰۱۴ عنوان دومین پدیده سال فوتبال هلند را نیز به دست آورد.

اولین حضورش در لیگ برتر

علیرضا در سال۱۳۹۰ زمانی که در داماش گیلان بازی میکرد در ۴۰ بازی که برای داماش به میدان رفته بود توانست ۱۰ گل به ثمر برساند و در اولین حضورش در مسابقات که در مقابل مس کرمان بود جوان ترین بازکن داماش لقب گرفت،

دو سال بعد از حضورش در لیگ برتر و در سن ۲۰ سالگی از باشگاه نایمخن هلند پیشنهاد دریافت کرد و بعد از انجام مراحل دریافت ویزا و تست های پزشکی در خرداد ۹۲ با قراردادی ۳ ساله با نایمخن قرارداد امضا کرد.

alirezajahanbakhsh-midanamcom-3

بیوگرافی علیرضا جهانبخش و همسر

یک سال بعد از حضورش در فوتبال هلند و در سال ۲۰۱۴ در بازی افتتاحیه لیگ و در بازی مقابل پی اس وی آیندهون با زدن یک گل در پیروزی ۳-۱ تیمش عملکرد خوبی از خود نشان داد و در ۲۹ اوت در بازی مقابل هلموند با زدن دو گل و دو پاس گل تیمش ۴-۱ پیروز شد، و در همان فصل با زدن ۱۴ گل و ۱۸ پاس گل عملکرد خوبی نشان داد.

آ زد آلکمار

علیرضا در سال ۲۰۱۵ از تیم نایمخن جدا و با قرارداد۵ ساله به تیم آ زد آلکمار پیوست و شماره ۷ این تیم را از آن خود کرد.و توانسته با این تیم بار ها در تیم منتخب هفته هم قرار بگیرد آلکمتر در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ در رتبه سوم لیگ هلند قرار دارد.

تیم ملی

جهانبخش اولین بازی برای تیم ملی در مقدماتی جام باشگاه های اسیا و در مقابل تایلند انجام داد و توانست در آن بازی با زدن یک گل در آن بازی اولین گل ملی خود را به ثمر برساند و در سال ۲۰۱۴ توسط کارلوس کیروش جام جهانی دعوت شد.

jahanbakhsh-midonam.com

علیرضا جهانبخش

محل بزرگ شدن علیرضا

علیرضا جهانبخش جدا از اینکه در گیلان متولد شده است ولی در قزوین بزرگ شده،علیرضا بازیکن ساکت و بدون حاشیه است.و در سال ۱۳۹۳ به عنوان پدیده سال انتخاب شد.

از انجایی که علیرضا هنوز مجرد است و ازدواج نکرده و  اکنون در هلند زندگی  میکند از شرایط حضورش در لیگ هلند راضی است،همچنین توانسته در این مدت از آنجایی که ایرانیان زیادی در این کشور زندگی میکند دوستان زیادی پیدا کند.و میگویید مردمان هلند بسیار در انجام دادن کار ها در زمان دقیق و حساس هستند.

علیرضا از شرایط زندگی در هلند هم اینگونه میگوید که هر روز تا ساعت ۲ در باشگاه حضور دارد و بعد از ان هم نیز اوقاتش را یا به خوردن ناهار و یا پلی استشن بازی میکند.

و به شدت طرفدان تیم مادریدی است و بعد از آن عاشق منچستر می باشد.

فعالیت دیگری جز فوتبال

علیرضا علاوه بر فوتبال نیز در ضمینه ی مد و برند نیز فعالیت دارد و علیرضا با چند شرکت فعالیت دارد.

خاطرات تلخ فوتبالی

از جمله خاطرات تلخ فوتبالی علیرضا یکی گل دقیقه ۹۰ مسی به تیم ملی است و دیگری هم باخت به عراق است.

alirezajahanbakhsh-midanam-com-6

علیرضا و بابک جهانبخش

alirezajahanbakhsh-midanam.com-5

علیرضا جهانبخش در تمرین تیم ملی

...
نویسنده : عباس بازدید : 16 تاريخ : سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت: 6:54