بیوگرافی بهنام بانی و همسرش + ازدواج و اینستاگرام

ساخت وبلاگ
چکیده : در این پست و مطلب برای شما بیوگرافی خسرو حیدری و همسرش + ازدواج و اینستاگرام را فراهم نموده ایم که ش... با عنوان : بیوگرافی بهنام بانی و همسرش + ازدواج و اینستاگرام بخوانید :

در این پست و مطلب برای شما را فراهم نموده ایم که شما میتوانید در ادامه این بخش و قسمت مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید.

بیوگرافی  بانی

بیوگرافی بهنام بانی و همسرش + ازدواج

بیوگرافی بهنام بانی

بهنام بانی خواننده ی خوش چهره و خوش صدا در سبک پاپ در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۶۶ در شهر دامغان استان اصفهان چشم به جهان گشود.

بهنام در دوران کودکی در دبستان قاری قرآن در مدرسه اش بود و از همان کودکی به موسیقی و اجرای کنسرت علاقه ی بسیاری داشت او دوران تحصیلی خود را از سال ۱۳۸۴ در رشته ی عمران از دانشگاه شاهرود آغاز کرد وی همچنین در کنار تحصیل به آموزش نوازندگی نیز پرداخت.

همچنین بهنام یک خواهر بزرگتر از خودش نیز دارد،و فاصله ی سنی اش با مادرش کمتر از بیست سال می باشد.

بهنام علت علاقه به موسیقی را پدرش می داند زیرا از ده سالگی  نزد پدرش تمرینات خود را آغاز کرد و از نوجوانی نیز به صورت حرفه ای به آن پرداخته است.

بهنام میگوید در سن ۱۹ سالگی در گروه نوازندگی روژان بوده است و خواننده اصلی آن گروه مهدی یغمایی بوده که بعد از جدایی مهدی یغمایی او خواننده ی اول گروه روژان شده و با همان گروه توانسته چند محفل موسیقی اجرا کند.

او خیلی زود توانست با آهنگ من یه دیوونم شناخته تر شود و با خواندن آهنگ عاشقت کرده محبوبیت بیشتری بدست آورد و جایگاهش را تثبیت کرد.

همچنین او قبل از این که آهنگ پاپ کار کند نزد مرحوم محمد نوری به موسیقی سنتی پرداخت که بعدها متوجه شد این موسیسقی با روحیاتش سازگاری ندارد.

از جمله خوانندگانی که بهنام صدای آنها را گوش میدهد میتوان به محمد اصفهانی،مرحوم ناصر عبدالهی،شهاب مظفری،محمد علیزده و سینا شعبان خانی اشاره کرد.

بهنام همچنین می گوید تلاش می کند تا سبک جدیدی از نوازندگی و خوانندگی را داشته باشد.

زندگی شخصی بهنام

یکی از نکات جالب زندگی بهنام این است که او هنوز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

بیوگرافی بهنام بانی و همسرش + ازدواج

بیوگرافی بهنام بانی و همسرش

او از تیپ ظاهری بامزه ای برخوردار است و ایده ی سیبل هایش را یکی از دوستانش به اسم کیوان به او داده که میگوید برای اولین بار در مجلس عروسی خواهرش گذاشته و از ان زمان دست به آن نزده زیرا این گونه تیپ مناسب با صدایش است.

بهنام پس از اجرای آهنگ من یه دیونم میگوید روز بعد آز بیرون آمدن آن آهنگ به همراه خانواده به بیرون رفته بودیم که در مجتمع تجاری ببودیم و مردم همینطوری به سمت من میآمدند و با من عکس میگرفتن آن شب خیلی حس جالبی داشتم و از این اتفاق بسیار خوشحال بودم.

بهنام به سلامتی خودش خیلی اهمیت می دهد ولی او میگویید در حال حاظر نزدیک بیست کیلو اضافه وزن دارد و میگویید خواننده بیشتر باید روی صدایش کار کند تا هیکلش.

بیوگرافی بهنام بانی و همسرش + ازدواج و اینستاگرام

بیوگرافی بهنام بانی و همسرش + ازدواج و اینستاگرام

بیوگرافی بهنام بانی

بیوگرافی بهنام بانی و همسر

...
نویسنده : عباس بازدید : 5 تاريخ : جمعه 20 بهمن 1396 ساعت: 14:59